Wkrocz w skórę śmiertelnika z Dominium i zostań Legendą.

IndeksFAQRejestracjaZaloguj

Share | 

Plebiscyt graczy : Tura 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Plebiscyt graczy : Tura 5   Pon Lis 30, 2015 9:52 pm

Kochani!

Wybaczcie, że tak późno, dziś miałam mało czasu na bycie online Smile

Zaczynam Plebiscyt Graczy Tury 5! Znacie zasady, zachęcam do oddawania głosów!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 5   Wto Gru 01, 2015 8:48 am

Choć to cicha tura, to jednak trochę się podziało.

Głos oddaję na Angarah. Kombo z konceptami zakończone rozwojem społecznym ludu Vaya to bardzo ciekawy (mam nadzieję) wstęp do powstania pierwszego imperium śmiertelników. Ja sam po prawdzie nigdy na zrobienie takiego kombo nie wpadłem i teraz poważnie się nad tym zastanawiam Smile

Dodatkowo podziękowania i pochwały:
- Araj, dzięki za tworzenie coraz to nowych niebezpieczeństw Edenu. Nic tak nie urozmaica rozgrywki RPG jak porządny potwór!
- Zinka wyczarowałaś kolejną bogatą serię stworzeń. Wszystkie są super! Jak tak dalej pójdzie, to będzie potrzebny oddzielny dział dla Saaristomeri Razz
- Alim, pisałem już w PM, ale napisze też tu: Bardzo fajna inicjatywa z zapełnianiem "opuszczonych" miejsc Edenu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 5   Wto Gru 01, 2015 9:25 am

Ja się tylko wtrącę: dziękuję za słowa pochwały Smile Aczkolwiek, jak na razie, to Elakbarsanaa jest bardziej zamieszkała niż Saaristomeri Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 5   Sro Gru 02, 2015 9:01 am

Drodzy, podbijam temat! Tylko jedna osoba oddała głos! Smile Ja wiem, że ta Tura była spokojna, może jednak ktoś się według Was wykazał?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 5   Sro Gru 02, 2015 3:26 pm

Kłopot polega na tym, że nie można oddawać głosów na MG. Odpadają zatem Alim i Zinka Jelena Arn. Gracze, na których można głosować to (wedle mojego rozeznania) : Mezjan, Palatharin, Angarah, Vormydan, Ssl'h, Araj.

Faktycznie, tura była spokojna, w sumie może spróbuję nieco zmienić styl, tak by wchodzić w większe interakcje, aby można było zawiązać połączenia między graczami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 5   Sro Gru 02, 2015 3:30 pm

No niestety, Dominiku, gdyby MG uczestniczyli w głosowaniu było by to trochę nie fair, moim zdaniem. Mamy jednak większe zasoby i możliwości, niż Wy.

Rozumiem jednak, że teraz ciężko wybrać jedną osobę. Mam nadzieję, że Tura 6 nam się zaktywizuje Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Plebiscyt graczy : Tura 5   

Powrót do góry Go down

Plebiscyt graczy : Tura 5
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1